Olić strijelac u remiju Wolfsburga, pobjede Bayerna i Borussije

Ivica Olić
22.03.2014.
u 17:27

U remiju Wolfsburga i Augsburga 1:1 Ivica Olić je zabio za izjednačenje u 81. minuti nakon asistencije Rodrigueza.

Ivica Olić nakon dugo vremena napokon je počeo utakmicu za Wofsburg od prve minute, a na ukazanu priliku odgovorio je na najbolji mogući način. U remiju Wolfsburga i Augsburga 1:1 hrvatski je napadač zabio za izjednačenje glavom u 81. minuti nakon asistencije Rodrigueza.

Inače, gosti su poveli u 43. minuti preko Wernera.

Olić je, kao i Ivan Perišić, odigrao cijelu utakmicu za 'vukove'.

Mario Mandžukić igrao je do 81. minute u pobjedi Bayerna 2:0 na gostovanju kod Mainza. Bavarci su pitanje pobjednika riješili nakon Mandžinog izlaska golovima Schweinsteigera u 82. te Götzea u 87. minuti.

Bayern je imao priliku danas potvrditi naslov, ali za to im je trebao kiks dortmundske Borussije u Hannoveru. To se ipak nije dogodilo, već su 'žuto-crni' pobijedili 3:0 golovima Hummelsa, Lewandowskog i Schiebera.

Ivo Iličević igrao je cijelu utakmicu, a Milan Badelj do 80. minute u porazu HSV-a kod Stuttgarta 0:1. Gol odluke zabio je Maxim u 69. minuti.