Pogledajte novu majstoriju kung-fu Ibrahimovića

Zlatan Ibrahimović
08.03.2014.
u 19:25

PSG je ovom pobjedom pobjegao Monacu koji ima utakmicu manje na devet bodova prednosti.

PSG je u 28. kolu s 3:0 slavio kod Bastije i nastavio put prema obrani naslova prvaka Francuske. Parižani do pobjede došli na krilima Zlatana Ibrahimovića i Ezequila Lavezzija.

Poveli su golom Zlatana u šestoj minuti koji je nakon toga upisao sjajnu asistenciju. U 19. minuti je petom u kung-fu stilu proigrao Lavezzija koji je zabio za 2:0. Isti je igrač postavio konačni rezultat u 88. minuti.

Monaco je s 2:1 bio bolji od Sochauxa, pretposljednje momčadi lige. Pogotke za momčad iz Kneževine su postigli Dimitar Berbatov i James Rodriguez, dok je hrvatski reprezentativac Danijel Subašić branio čitavu utakmicu.

Parižani nakon 28 utakmica imaju 67 bodova, dok ih je Monaco skupio 59.

Milan poražen

Udinese je u 27. kolu talijanskog prvenstva svladao Milan s 1:0, a gol je postigao iskusni Antonio Di Natale u 67. minuti. Igor Bubnjić je za domaću momčad odigrao čitavu utakmicu.

Chelsea razbio Tottenham

Chelsea je u 29. kolu engleskog prvenstva razbio Tottenham s 4:0. Pogotke su zabili Eto'o (56.), Hazard (60.) te dvostruki strijelac Demba Ba (88. i 89.).