Pogledajte sedmi prvenstveni gol Olića za Wolfsburg

Ivica Olić
1/2
08.12.2013.
u 17:15

Ivica Olić zabio je gol za vodstvo Wolfsburga 2:0 u 11. minuti. To je hrvatskom reprezentativcu sedmi prvenstveni gol.

Samo četiri dana nakon što je golom odveo Wolfsburg u čevrtfinale njemačkog kupa, Ivica Olić zabio je i u prvenstvu. U 15. kolu Bundeslige 'vukovi' su pobijedili na gostovanju kod Freiburga 3:0, a hrvatski napadač zabio je drugi gol svoje momčadi.

Igrala se 11. minuta kada je lijepu akciju odigrao Wolfsburg, a Gustavo je odlično pronašao Ivica Olića kojem nije bilo teško s desetak metara pogoditi za 2:0. Hrvatskom napadaču to je sedmi prvenstveni gol ove sezone.

Inače, Wolfsburg je poveo samo tri minute ranije kada je na asistenciju Ochsa zabio Arnold.

Konačnih 3:0 u sudačkoj nadoknadi postavio je Schafer koji je u 85. minuti zamijenio Ivicu Olića.

Ivan Perišić odigrao je cijeli susret za Wolfsburg, a u samoj završnici utakmice imao je veliku priliku, ali je njegov udarac s 14, 15 metara završio na gredi.

Wolfsburg je na petom mjestu Bundeslige s 26 bodova, dok je Freiburg 16. s jedanaest bodova.