Objavljeno vijesti danas: 46
GRUPNE FAZE

Rezultati europskih natjecanja: Vida i Šutalo na suprotnim stranama. Domagoj zabio za AEK

GRE, UEFA EL, AEK Athen vs Ajax Amsterdam
1/3
05.10.2023.
u 22:24

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida bio je strijelac za svoj AEK u 2. kolu Europske lige. U Ateni su AEK i Ajax odigrali 1-1, a gol za Grke polučio je Domagoj Vida u 75. minuti. Za Ajax, koji je vodio 30. minute preko Bergwijna, je cijelu utakmicu igrao Josip Šutalo.

Ciparski Aris je s 2-1 pobijedio u LImassolu Rangers, a za Škote je cijelu utakmicu odigrao Borna Barišić. Wesr Ham je s 2-1 slavio kod njemačkog Freiburga s golovima Brazilca Paquete i Marokanca Aguerda. Marseille i Brighton su odigrali 2-2, nakon što su Francuzi vodili s 2-0 u prvom dijelu.

1/5

Poljski Rakow je izgubio doma od austrijskog Sturma s 1-0 golom Bovinga. Za poljski sastav je cijelu utakmicu igrao Fran Tudor, a Ante Crnac je ušao u 60. minuti.

Atalanta je slavila kod Sportinga u Lisabonu s 2-1. Scalvini i Ruggeri pogodili su za Talijane, a Gyokeres za Portugalce. Mario Pašalić je ušao u igru za Atalantu u 62. minuti.