Tudor nastavlja punom parom, Marseille upisao četvrtu ligašku pobjedu u nizu

Match de Ligue 1 Uber Eats "Marseille - Toulouse (6-1)" au stade Vélodrome
1/3
02.01.2023.
u 21:33

Stvari su se za Marseille zakomplicirale u završnici i to nakon što je strijelac Nuno Tavares isključen u 87. minuti. No, domaći sastav je do kraja tek došao do počasnog pogotka. U 91. minuti je Savanier realizirao udarac s bijele točke za konačan rezultat.

Nastavljen je pozitivan niz nogometaša Marseillea u domaćem prvenstvu, u gostujućem susretu 17. kola Ligue 1 sastav Igora Tudora pobijedio je Montpellier 2-1. Bila je to četvrta prvenstvena pobjeda Marseillea u nizu. Prije Montpelliera sastav Igora Tudora je slavio protiv Lyona, Monaca i Toulousea.

U ovom dvoboju svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu, a Marseille je poveo 2-0 nakon što su suparničku mrežu pogađali Nuno Tavares u 47., dok je u 61. minuti Esteve dao autogol.

Stvari su se za Marseille zakomplicirale u završnici i to nakon što je strijelac Nuno Tavares isključen u 87. minuti. No, domaći sastav je do kraja tek došao do počasnog pogotka. U 91. minuti je Savanier realizirao udarac s bijele točke za konačnih 2-1 gostiju.

Marseille je ostao treći, s četiri boda iza drugoplasiranog Lensa. PSG za osam bodova bježi Marseilleu.

Ligue 1, 17. kolo:

Montpellier - Marseille 1-2 (Savanier 90+1-11m / Nuno Tavares 47, Esteve 61-ag)

Strasbourg - Troyes 2-3 (Diallo 41, Doukoure 54 / Ripart 16, Rony Lopes 20, Chavalerin 78)

Lille - Reims 1-1 (David 32 / Cajuste 79)