Davor Šuker, predsjednik HNS-a i nekadašnja zvijezda Real Madrida, s oduševljenjem je dočekao vijest o potpisu Luke Modrića za španjolski klub.
− To je veliki dobitak za sve, i za Real jer je dobio vrhunskog igrača kakvog je tražio, za hrvatski nogomet i reprezentaciju pogotovo jer ima svog igrača u tako velikom klubu i za Luku koji je otišao u kraljevski klub koji je doista po svemu najveći na svijetu − rekao je Šuker.
Poželio mu je sve najbolje, puno trofeja i da mu bude dobro kao što je njemu bilo u Madridu. Šuker je, naime, s Realom osvojio Ligu prvaka.
− Želim Luki da se u Realu osjeća onako kako sam se ja osjećao tamo jer to je vrh vrhova koji se može dosegnuti. Želim mu da u godinama koje će provesti tamo osvoji mnogo trofeja.
>> Sve o transferu Luke Modrića možete čitati OVDJE!
...želim luki da na treningu kristini ronaldu potrga nogu. visca barca, visca catalunya!