tehnički problemi

Ponovo otvoreni granični prijelazi s Mađarskom u Goričanu

Granica
19.11.2012.
u 13:11

Granični prijelazi bili su zatvoreni dok su se uklanjale tehničke smetnje u informacijskom sustavu mađarskih graničnih službi

U ponedjeljak su od 10.52 sati do 13.57 sati zbog tehničkih problema u informacijskom sustavu mađarskih graničnih službi za sav promet bili zatvoreni granični prijelazi Goričan i Goričan II između Hrvatske i Mađarske.

Oni su nakon ulonjenih smetnji ponovo otvoreni za sav promet.

>>Srbija neće dopustiti ponovno uvođenje viza

Komentara 1

DZ
dzukaficuka
13:25 19.11.2012.

Nemoj te vise ni otvarati granicni prelaz

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije