Adio kauboju

Olja Savičević Ivančević u Zagrebu predstavlja roman "Adio kauboju"

Foto: arhivska slika
Olja Savičević Ivančević u Zagrebu predstavlja roman "Adio kauboju"
13.09.2010.
u 14:18
Hvaljena splitska književnica Olja Savičević Ivančević predstaviti će u utorak 14. rujna u Multimedijalnoj dvorani Studentskog centra u Zagrebu roman "Adio kauboju". Roman je objavio zagrebački Algoritam.
Pogledaj originalni članak

Prva gošća nove sezone Književnog salona Marka Pogačara u Studentskom centru u Zagrebu bit će u utorak 4. rufjna splitska književnica Olja Savičević Ivančević. U multimedijalnoj dvorani u Savskoj 25 u 20 sati predstavit će prvi roman “Adio kauboju”. Roman koji je objavio Algoritam već je dobio velike pohvale domaćih i stranih kritičara.

Olja Savičević Ivančević do sada je objavljivala poeziju i kratke priče, a dobitnica je i prestižne i unosne Večernjakove nagrade za kratku priču.

Svjetski dan bubrega

Ova bolest godišnje pogađa više od 850 milijuna ljudi, simptomi su nespecifični, a ključ je prevencija

Svake godine, drugog četvrtka u ožujku, obilježava se Svjetski dan bubrega. Riječ je o globalnoj kampanji koja se provodi diljem svijeta s ciljem podizanja svijesti o važnosti bolesti bubrega, od koje na svjetskoj razini boluje više od 850 milijuna ljudi, među kojima čak 300.000 u Hrvatskoj. Prema podacima iz 2019. godine, ova bolest uzrokovala je više od 3,1 milijun smrtnih slučajeva.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.