Izvučen je dobitnik

Izvučen je sretni dobitnik novog automobila Chevrolet Spark!

Foto: vecernji.hr
Izvlačenje NI Lov na auto (1)
Foto: vecernji.hr
Izvlačenje NI Lov na auto (1)
Foto: vecernji.hr
Izvlačenje NI Lov na auto (1)
Foto: vecernji.hr
Izvlačenje NI Lov na auto (1)
Foto: Vecernji list
Nagradna igra ˝Lov na auto˝
04.07.2013.
u 13:03
U velikoj nagradnoj igri ˝Lov na auto˝ sudjelovalo je više od 100.000 korisnika koji su imali priliku osvojiti novi Chevrolet Spark!
Pogledaj originalni članak

Dana 4. srpnja, u 10.59 sati, završila je velika nagradna igra ˝Lov na auto˝ u kojoj je sudjelovalo više od 100.000 posjetitelja portala vecernji.hr, 24 sata.hr i poslovni.hr.

U 12.00 sati održano je javno izvlačenje pred tročlanom komisijom i javnim bilježnikom te je slučajnim odabirom najsretniji od svih bio gospodin Tomislav Latin iz Koprivničkog Ivanca!

Sa sretnim dobitnikom kontaktirali smo telefonskim putem te nam je kratko izjavio:

Oduševljen sam nagradom iako je nisam očekivao! Često igram nagradne igre i povremeno osvojim neku nagradu, ali nikad ništa ovako vrijedno.
Sigurno nastavljam dalje s praćenjem portala i igara
, uzbuđeno je prokomentirao Tomislav.

Čestitke sretnom dobitniku te najljepša hvala svima na sudjelovanju u online nagradnoj igri ˝Lov na auto˝!

 

 

Svjetski dan bubrega

Ova bolest godišnje pogađa više od 850 milijuna ljudi, simptomi su nespecifični, a ključ je prevencija

Svake godine, drugog četvrtka u ožujku, obilježava se Svjetski dan bubrega. Riječ je o globalnoj kampanji koja se provodi diljem svijeta s ciljem podizanja svijesti o važnosti bolesti bubrega, od koje na svjetskoj razini boluje više od 850 milijuna ljudi, među kojima čak 300.000 u Hrvatskoj. Prema podacima iz 2019. godine, ova bolest uzrokovala je više od 3,1 milijun smrtnih slučajeva.

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.