iduća na redu?

Presretna Katy Perry uhvatila buket na masovnom vjenčanju

Foto: Youtube (screenshot)
Katy Perry
Foto: Instagram
Katy Perry
Foto: Reuters/PIXSELL (Ilustracija)
Katy Perry
Foto: Reuters/PIXSELL (Ilustracija)
Katy Perry
Foto: Reuters/PIXSELL (Ilustracija)
Katy Perry
Katy Perry
Foto: Gulko/Press Association/PIXSELL
katy perry
Foto: Yui Mok/Press Association/PIXSELL
Katy Perry
27.01.2014.
u 22:47
Katy, koja je u vezi s Johnom Mayerom, cvijeće je dobila na Grammyjima, nakon što je u isto vrijeme vjenčano 30 parova
Pogledaj originalni članak

Možda joj prvi brak s Russellom Brandom nije uspio, no široki osmijeh Katy Perry nakon što je uhvatila buket na masovnom vjenčanju na Grammyjima govori kako je pjevačica spremna ponovno pred oltar.

Katy, koja je u vezi s Johnom Mayerom, cvijeće je dobila nakon izvedbe Macklemorea & Ryana Lewisa, kada je u isto vrijeme vjenčano 30 parova.

Katy nije mogla izgledati sretnije dok je primala buket, dok je njen brat David Hudson sve to gledao sa smiješkom. Pjevačica je kasnije fotografiju s buketom objavila na svom Instagramu.

Veza Katy i Mayera, kojeg smatraju jednim od najvećih hollywoodskih srcolomaca, puna je uspona i padova, a pjevačica je nedavno izjavila kako planira imati djecu, no zasad je to daleka budućnost.

>>Katy Perry: Privlače me muškarci koji su divlje poetični i inteligentni

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.