Obitelj i brojni kolege i prijatelji oprostili su se danas na groblju u Vrapču od glumca Nenada Cvetka koji je prošli tjedan preminuo u 54. godini nakon borbe s teškom bolešću. Od Cvetka koji je ostvario zapažene kazališne, filmske i televizijske uloge oprostili su se njegovi kolege iz matičnog mu kazališta Gavella, kao i brojni drugi koji su ga voljeli i cijenili i surađivali s njim. Nenad je prije dvije godine slučajno otkrio kvržicu na vratu, a u jednom je trenutku i ostao bez glasa. Dijagnosticiran mu je karcinom glave i vrata, a iako je proces liječenja davao nadu, Nenad je, nažalost, na kraju izgubio borbu s karcinomom.
Obitelj i prijatelji oprostili su se od glumca Nenada Cvetka koji je preminuo u 54. godini
Senzacionalni transfer na pomolu? Ivanu Perišiću u 37. godini mogla bi se ispuniti velika želja
Perišić je do sada igrao u Njemačkoj (Wolfsburg, Borussia Dortmund, Bayern), Itlaiji (Inter) i Engleskoj (Tottenham). Bio je član o francuskog Sochauxa, a nastupao je i u Belgiji za Roeselare i Club Brugge
Teška nesreća nedaleko Zagreba: Pijani policajac ušao u suprotan smjer pa pokosio pješakinju
U prometnoj nesreći pješakinja je teško ozlijeđena, a liječnička pomoć joj je pružena u Kliničkoj bolnici Dubrava u Zagrebu.
Zaokret američke politike prema Balkanu: Ako Vučić krene u rat, Amerika bi mogla ostati po strani
Blagojevich se prošlog tjedna sastao s predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Beogradu. U medijima je oštro kritizirao kosovskog premijera Albina Kurtija, optuživši ga da na Kosovu provodi "etničko čišćenje" Srba
Par iz Mostara oduševio nas je sjajnim odgovorom: 'Nama je svaki dan Valentinovo!'
Velika prilika za financiranje? Ovdje su najbolji krediti koji vam mogu pomoći