zavodnik

Stjepan Hauser snimao misterioznu brinetu: 'Ona je ona prava, nitko ne zna tko je ona'

Foto: instagram
Foto: Screenshot
Foto: Screenshot
Foto: Thomas Smith
Foto: Privatni album
Foto: Promo
Stjepan Hauser
Foto: Petar Santini
Foto: Ivan Miladinović
Foto: Ivan Miladinović
Foto: Ivan Miladinović
Foto: Dino Ninković
Foto: Dino Ninković
Foto: Dino Ninković
Foto: Dino Ninković
Foto: Sestrice
15.01.2024.
u 12:00
U jednom trenu okrenuo je kameru na nju, a ona se izmaknula i nasmiješila pa mu spustila glavu na rame.
Pogledaj originalni članak

Violončelist Stjepan Hauser ponovno je zaintrigirao pratitelje misterioznom damom koju je pokazao na svom Instagram profilu. Naime, na Storyjima je snimao prekrasan vatromet s balkona, a on i dama su nazdravljali čašom šampanjca dok su ga promatrali. 

- Uzdravlje, ljubavi moja. Pogledaj što sam opet za tebe organizirao. Bože moj, kakav spektakl - pričao je u kameru Hauser dok je dama dizala čašu u nebo u znak slavlja. Misteriozna brineta bila je obučena u bež haljinu koja joj je ocrtavala donje rublje.

Foto: Screenshot

- Misteriozna dama. Misteriozna dama. Ona je ona prava, zapravo. Ona je ona prava. Nitko ne zna tko je ona. To je tajanstvena dama. Jesi li sretna s iznenađenjem - upitao ju je, a ona mu je odgovorila s podizanjem čaše. U jednom trenu okrenuo je kameru na nju, a ona se izmaknula i nasmiješila pa mu spustila glavu na rame. 

Podsjetimo, nedavno smo pisali o njegovoj sestri koju mnogi ne znaju, a koja je također glazbenica. Nisu samo Stjepan Hauser i njegov brat Miron glazbeno talentirani, taj talent naslijedila je i njihova sestra. Nuša Hauser je viša kustosica dokumentaristica zadužena za djelatnosti CENKI-ja Etnografskog muzeja Istre, a u srpnju prošle godine je izdala album "Vetva" na kojem potpisuje stihove svih pjesama. 

VEZANI ČLANCI

- Vetva je šuma u središnjoj Istri koja se obroncima spušta u dolinu rijeke Raše. Tom šumom sam godinama svakodnevno prolazila i sve su pjesme velikim dijelom nastajale upravo na tom putu. Vetva je mijenjala boje kako su se izmjenjivala godišnja doba i vremenske prilike, tako i moje ideje i moja doba i prilike. Cijeli je album svojevrsni dnevnik koji prenosi proživljena, preživljena ili odsanjana iskustva. Atmosfere koje stvara prate ta osobna stanja - ispričala je Nuša nakon objave albuma, prenosi Istarski24.hr

Na društvenim mrežama Nuša često objavljuje fotografije s koncerata svog slavnog brata, violončelista Stjepana Hausera, ali objavljuje i fotografije s cijelom obitelji. Na njezinom albumu gost joj je bio i brat Miron Hauser u dijalogu naslova “Tanz 08 -Burn Your Signals”.

VIDEO Domoljubni koncert u zagrebačkoj Areni, nastupilo čak 25 izvođača, pogledajte koliko je ljudi došlo

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 2

T2
Tomo_20
12:38 15.01.2024.

Tko je pa taj???