zagonetna franka

Supruga Vedrana Ćorluke otkrila kojim se prezimenom koristi nakon udaje

Foto: Grgo Jelavic/PIXSELL/Screenshot Twitter
Foto: Instagram/Wanda Nara
Franka i Vedran
Foto: Instagram
Franka i Vedran
Foto: Instagram/Wanda Nara
Foto: Borna Filić/PIXSELL
02.08.2019.
u 13:58
Uz Franku, splitska pjevačica Domenica zagrijat će publiku prije nastupa popularne britanske pjevačice Rite Ore
Pogledaj originalni članak

Lijepa pjevačica Franka, supruga našeg zgodnog nogometaša Vedrana Ćorluke, ljeto provodi u Rapcu odmarajući se, ali i radno.

Nakon uspješnog nastupa na Zrinjevcu, koji je zbog kiše održan sljedećeg dana, Franka je u intervjuu za IN magazin otkrila neke detalje o njezinim poslovnim planovima, ali i privatnom životu. Franku su upitali je li promijenila prezime nakon udaje, ali Franka se uspješno izvukla.

Odgovorila je da ona nije ni Batelić ni Ćorluka već "samo Franka". Pjevačica i nogometaš vjenčali su se u subotu, 21. srpnja 2018. godine u župnoj crkvi Pohođenja Blažene Djevice Marije Sv. Elizabeti u Balama. Mladenci su nakon crkve otišli na feštu u vilu Meneghetti, gdje se nastavilo slaviti do ranih jutarnjih sati.

Foto: Instagram
Franka i Vedran

Franka će krajem mjeseca nastupati prije megazvijezde Rite Ore koja dolazi u Zadar. – Uopće ne mogu to vjerovati, ulovilo me totalno nespremnu, ali da, 30. kolovoza u Zadru pripremamo spektakl. Još uvijek nismo sigurni idu li plesači sa mnom, ali ako i ne idu, to će svejedno sve skupa biti vrhunski. Plesno i nabrijano – rekla je Franka za IN magazin.

Uz Franku, simpatična pjevačica Domenica zagrijat će publiku za dolazak popularne britanske pjevačice.

Svjetski dan bubrega

Ova bolest godišnje pogađa više od 850 milijuna ljudi, simptomi su nespecifični, a ključ je prevencija

Svake godine, drugog četvrtka u ožujku, obilježava se Svjetski dan bubrega. Riječ je o globalnoj kampanji koja se provodi diljem svijeta s ciljem podizanja svijesti o važnosti bolesti bubrega, od koje na svjetskoj razini boluje više od 850 milijuna ljudi, među kojima čak 300.000 u Hrvatskoj. Prema podacima iz 2019. godine, ova bolest uzrokovala je više od 3,1 milijun smrtnih slučajeva.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 3

GV
golub Vaso
18:10 02.08.2019.

Ćorluka će prije bankrotirati nego što franka postane popularna čemu je jedino posvećena, samo nema tzv. x faktor.

SO
sohnahoakasaa
21:23 02.08.2019.

Nemre Čarli toliko zaraditi a da od tebe napravia više od terasa pjevačice. I molim te nauči se ne kreveljiti i kakve si si to jagodice napraviala na licu, čovaek te nemre gledati. A lijepa i pametna i toliko obećavala a sad nemrfeš dve normalne rečenice izgovoariti.