Aalborg nije jedini, ovo su najteži Dinamovi europski šokovi

07.08.2014.
u 12:06
Bilo ih je u povijesti toliko da je teško i prebrojati, ali treba se prisjetiti onih najtežih, koji su navijačkom puku ostali tako duboko urezani da će ih pamtiti do kraja života.

Nakon prve utakmice i pobjede 1:0 u Danskoj činilo se da Dinamo ne bi trebao imati problema u uzvratu na Maksimiru, no Aalborg je mislio drugačije, uslijedio je šok, jedan od mnogih za navijače Dinama.

Bilo ih je u povijesti toliko da je teško i prebrojiti, ali treba se prisjetiti onih najtežih, koji su navijačkom puku ostali tako duboko urezani da će ih pamtiti do kraja života.

Komentari 2

Avatar MilaneseBolognese
MilaneseBolognese
19:12 07.08.2014.

Kad ljudi ne zabiju onakve prilike kao što je imao Pjaca minutu prije drugog danskog gola onda se mora ispasti. Vidi se da je taj još zelen, nije on za Dinamo!

LE
LeonardS
18:56 07.08.2014.

U drugom poluvremenu Ademi časni reprezentativac imao dva puta loptu u nogama, a Šimunić već dugo ako nije uz igrača ni sam nezna gdje stoji a njegovi kiksevi su ili gol ili dobra prilika, o novim igračima zaista netreba trošiti rječi