Kramarić zabio u pobjedi nad HSV-om, pogledajte njegov novi gol!

Andrej Kramarić
19.03.2016.
u 16:06
To je hrvatskom napadaču četvrti pogodak za Hoffenheim gdje je stigao na posudbu iz Leicestera.

Andrej Kramarić zabio je gol u slavlju Hoffenheima kod HSV-a (3:1) u 27. kolu Bundeslige.

Kramarić je zabio u 20. minuti i to iz jedanaesterca. Vratar HSV-a Adler pogodio je stranu, ali je udarac bio jako precizan. To je hrvatskom napadaču četvrti pogodak za Hoffenheim gdje je stigao na posudbu iz Leicestera.

Nakon toga je Volland povisio na 2:0, da bi Hunt u 30. minuti iz još jednog jedanaesterca smanjio zaostatak domaćina. Konačni rezultat postavio je Vargas u 67. minuti.

Kramarić je igru napustio u 62. minuti. Kod HSV-a je čitavi susret odradio Ivo Iličević, dok Ivica Olić nije ni na klupi.

Arsenal slavio kod Evertona

Arsenal je u utakmici 31. kola engleskog prvenstva na gostovanju pobijedio Everton 2:0. Pogotke za topnike postigli su Welbeck i Iwobi.