Arsenal ostao u igri za naslov, a o pogotku Sancheza će se još dugo pričati

Arsenal - Hull
11.02.2017.
u 16:53
"Topnici" su u posljednja dva kola izgubili od Warforda (1-2) i Chelsea (1-3) i novi kiks značio bi njihov 'zbogom' borbi za naslov prvaka.

Nogometaši Arsenala prekinuli su niz od dva uzastopna poraza nakon što su u dvoboju 25. kola Premieshipa pobijedili Hull City 2-0.

Arsenal ponovo nije briljirao, no upisao je važnu pobjedu kojom se barem privremeno probio na treće mjesto ljestvice.

Domaćin je poveo u 34. minuti golom Alexisa Sancheza o kojem će se još pričati. Čileanac je naime, zabio pogodak nakon gužve pred suparničkim vratima, a čini se kako je loptu ugurao u mrežu rukom. Igrači Hulla su prosvjedovali kod suca Marka Clattenburga, no on je pokazao na centar.

Pitanje pobjednika je razriješeno u trećoj minuti sudačke nadoknade novim golom Sancheza koji je sigurno realizirao kazneni udarac. Jedanaesterac je skrivio Sam Clucas igrajući rukom na gol crti zbog čega je zaradio crveni karton.

Čileanski napadač je s dva nova gola stigao do brojke od 17 pogodaka ove sezone i vodeći je strijelac lige ispred Romela Lukakua (16), Diega Coste (15) i Zlatana Ibrahimovica (15).

Arsenal je sada treći sa 50 bodova koliko ima i Tottenham na drugoj poziciji, dok je u vodstvu Chelsea sa 59 bodova.

Tottenham večeras gostuje kod Liverpoola, dok će Chelsea u nedjelju gostovati kod Burnleyja.

OTVORILA DUŠU ZA VEČERNJI

Jelena Perčin: 'S prvim suprugom imam fenomenalan odnos, a Momo djecu 'na papiru' može viđati svaki drugi vikend'

– U trenutku kada su mediji dobili informaciju da smo se Momo i ja razveli, mi smo već godinu dana bili zapravo razvedeni. Tako da je sada već prošlo dvije godine otkad je svatko krenuo svojim putem. Svojoj djeci nikada nisam rekla: "Vaši mama i tata više se ne vole." To mi je grozno! Uvijek sam im objašnjavala da volim njihovog tatu, ali da više nismo zaljubljeni – između ostalog, kazala je glumica Jelena Perčin u velikom intervjuu za Večernji list.