Jelavić na klupi

Arsenal pobjedom došao na vrh, Lovren izgubio kod Evertona

29.12.2013.
u 16:27

Arsenal je teškom mukom stigao do pobjede u 19. kolu engleske lige. Na gostovanju kod Newcastlea pobijedio je 1:0, a jedini pogodak zabio je Giroud u 65. minuti nakon asistencije Walcotta. Utakmica je bila podjednaka, bilo je mnogo udaraca s obje strane, a momčad iz Londona došla je do važnih bodova.

Ovom pobjedom Arsenal se vratio na prvo mjesto, ima 42 boda, jedan više od Manchester Cityja.

A i Everton nastavlja sa sjajnom formom. Danas je pobijedio Southampton sa 2:1 i došao na četvrtu poziciju. Coleman je u devetoj minuti doveo domaćine u vodstvo, a u 74. je izjednačio Ramirez. Samo tri minute kasnije Lukaku je zabio za pobjedu.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu za Southampton, dok je Nikica Jelavić pobjedu Evertona odgledao s klupe.

Danas se igraju još dvije utakmice, Chelsea će ugostiti Liverpool, a Tottenham Stoke.