Barcelona - Atletico Madrid 4:1, Messi - Falcao 2:1!

16.12.2012.
u 22:50
Barca je Atleticu pobjegla na devet bodova, dok Real nakon današnjeg kiksa protiv Espanyola zaostaje čak 13 bodova

Nogometaši Barcelone pobijedili su u velikom derbiju španjolskog prvenstva Atletico Madrid 4:1. Bio je to ujedno i sudar dvaju najboljih strijelaca lige, Messija i Falcaa, a bolji je bio Messi koji je postigao dva pogotka, dok je Kolumbijac zabio jedan.

Atletico je nešto bolje otvorio utakmicu, pogodio je vratnicu, a prvi je i poveo. U 31. minuti strijelac je bio Radamel Falcao. Ipak, Barcelona je pogocima Adriana i Busquetsa preokrenula već do poluvremena.

U drugom dijelu probudio se i najbolji nogometaš svijeta Lionel Messi koji je s dva pogotka dokrajčio Atletico. Trenutačno ima 25 postignutih pogodaka u Primeri.

Barcelona je ovom pobjedom napravila veliki korak prema naslovu prvaka s obzirom na to da je Atleticu pobjegla na devet bodova, dok Real nakon današnjeg kiksa protiv Espanyola zaostaje čak 13 bodova.