Teško do slavlja

Barcelona gubila 2:0 pa pobijedila 3:2, dva autogola Villarreala

27.04.2014.
u 22:59

Teškom mukom došla je Barcelona do pobjede u 35. kolu španjolske Primere. Na gostovanju protiv Villarreala slavila je 3:2, iako je gubila 2:0.

Prvi pogodak pao je tek u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada je Pereiera lijepo proigrao Canija koji je zabio pokraj Pinta. U 55. minuti Aquino je lijepo prošao po desnoj strani, ubacio, a Trigueros glavom zabio i bacio domaće navijače u delirij.

No, onda je uslijedio preokret. U 65. i 78. minuti igrači domaće momčadi Paulista Gabriel i Musacchio postigli su autogolove i vratili Katalonce u život. U 83. minuti Fabregas je lijepo odigrao za Messija koji je zabio za pobjedu.

Barcelona se s nova tri boda probila na drugu poziciju, ima četiri boda manje od Atletica te dva više od Reala, ali on ima utakmicu manje.