Barcelona pobijedila Levante, Rakitiću 90 minuta

07.01.2018.
u 18:27
Večeras se još sastaju Athletic Bilbao - Alaves, Villarreal - Deportivo, te Celta Vigo - Real Madrid.

U 18. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je u nedjelju na Camp Nou protiv Levantea slavila sa 3-0, te je zadržala devet bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Atletico Madrid.

Pogotke za Barcelonu postigli su Lionel Messi (12), Luis Suarez (38) i Paulinho (90+3).

Hrvatski veznjak u dresu Barce Ivan Rakitić, koji je u 90 minuta igre pružio solidnu partiju, u 43. minuti zamalo je zatresao mrežu protivnika, ali je njegov volej sa 18 metara prohujao nekoliko centimetara pored vratnice.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 18. kola momčad Leganesa je pred svojim navijačima svladala Real Sociedad sa 1-0, a pogodak za sedmu ovosezonsku pobjedu postigao je Gabriel u 75. minuti.

Dan ranije nogometaši Atletico Madrida pred svojim su navijačima svladali Getafe sa 2-0, a hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko bio je asistent kod drugog pogotka, koji je postigao povratnik Diego Costa.