Barcelona pobjegla Realu na deset bodova!

06.01.2019.
u 22:38
Ivan Rakitić je odigrao svih 90 minuta

Nogometaši Barcelone pobijedili su u nedjelju na gostovanju Getafe 2:1, te su tako odlično iskoristili novo posrtanje Reala, odnosno remi Seville i madridskog Atletica.

Barcelone je 18. prvenstvenu utakmicu zaključila s 40 bodova, čime je drugoplasirani Atletico ostavila iza sebe na minus pet, Sevillu na minus sedam, Alaves na minus devet, a madridski Real na minus deset bodova.

Barca je povela pogotkom Messija u 20. minuti, na 2:0 je postavio Suarez u 39, a Getafe je do kraja poluvremena uspio smanjiti na 2:1 zahvaljujući Mati. Ivan Rakitić je odigrao svih 90 minuta za Blaugranu.