Bundesliga

Bayer srušio Bayerna, Mandžukiću 90 minuta u remiju Wolfsburga

03.03.2012.
u 17:46
Mladen Petrić i Ivo Iličević odigrali su svih 90 minuta u teškom nokautu HSV-a kod kuće od Stuttgarta (0:4).

U derbiju 24. kola Bundeslige Bayer je u Leverkusenu sa 2:0 pobijedio Bayern. Strijelci su bili Kiessling u 79. i Bellarabi u 90 minuti. Ivica Olić u igru je ušao u 74. minuti, dok je Pranjić ostao na klupi. Zanimljivo, trener Bavaraca Jupp Heynckes tek je u 61. minuti uveo Riberyja, koji mu je u prošlom kolu s dva gola donio pobjedu protiv Schalkea.

U prvi sastav Wolfsburga se pak nakon Magathove “lekcije” vratio Mario Mandžukić te je odigrao 90 minuta u remiju vukova kod Kaiserslauterna (0:0). Nakon sedam uzastopnih poraza, do prvenstvene pobjede došla je Hertha, koja je bila bolja od Werdera sa 1:0. Trener Rehhagel našeg je Mijatovića uveo tek u 83. minuti, no stigao je dobiti žuti karton.

Rezultati 24. kola: Bayer - Bayern 2:0, Freiburg - Schalke 2:1, HSV - Stuttgart 0:4, Hannover - Augsburg 2:2, Hertha - Werder 1:0, Kaiserslautern - Wolfsburg 0:0. Poredak: Borussia D. 52 (23), Bayern 48, Borussia M. 47 (23)...