BUNDESLIGA

Borussia M. iznenadila u Dortmundu; remi Wolfsburga

15.03.2014.
u 17:44
Ivica Olić igrao je od 72., a Ivan Perišić od 77. minute u remiju Wolfsburga 1:1 kod Braunschweiga

U subotnjem terminu od 15.30 sati odigrano je pet utakmica 25. kola Bundeslige, a zanimljivo kako domaćini nisu upisali nijednu pobjedu. Dapače, uzeli su samo dva boda.

U Dortmundu su igrale dvije Borussije, a bolja je sa 2:1 bila ona iz Mönchengladbaha. Gosti su pitanje pobjednika riješili u prvom poluvremenu golovima Raffaela i Krusea. Nadu domaćinu u preokret je dao Jojić u 77. minuti. Do kraja utakmice još se jednom tresla mreža gostiju, ali je sudac poništio gol zbog zaleđa.

Ivica Olić igrao je od 72., a Ivan Perišić od 77. minute u remiju Wolfsburga 1:1 kod Braunschweiga. Za 'vukove' je zabio Gustavo u 36. minuti, dok je bod domaćinu donio Bellarabi u 48. minuti.

Veliki preokret vidjeli su navijači u Hoffenheimu gdje su domaćini golovima Polanskog u 49. i Firmina u 53. minuti poveli 2:0. Nakon toga dogodio se velik preokret gostiju iz Mainza, a strijelci za pobjedu 4:2 su bili Choupo-Moting, Saller te Okazaki (2).

Bundesliga, 25. kolo:

Braunschweig - Wolfsburg 1:1 (Bellarabi 48/ Gustavo 36)
Werder - Stuttgart 1:1 (Hunt 79/ Niedermeier 55)
Borussia D. - Borussia M. 1:2 (Jojić 77/ Raffael 32, Kruse 40)
Hertha - Hannover 0:3 (Stindl 49, Schlaudraff 57, Huszti)
Hoffenheim - Mainz 2:4 (Polanski 49, Firmino 53/ Choupo-Moting 67, Saller 73, Okazaki 75, 92)