Iznenađenje

Cardiff nokautirao Manchester City, Spursi pobijedili Swansea

25.08.2013.
u 18:57
Iako je City poveo u 52. minuti prekrasnim pogotkom Džeke, Cardiff je slavio 3:2

Nakon što je u prvom kolu pobijedio Newcastle 4:0, Manchester City doživio je prvi udarac u novoj sezoni. U gostima kod Cardiffa doživio je neugodan poraz. Iako je City poveo u 52. minuti prekrasnim pogotkom Džeke, Cardiff je slavio 3:2.

Nakon vodstva Manchestera uslijedio je pravi preokret. Gunnarsson je u 60. zabio za 1:1, a tada je na scenu stupio Fraizer Campbell koji je zabio dva pogotka. U sudačkoj nadoknadi Negredo je zabio utješan pogodak i postavio konačan rezultat.

Tottenham je na identičan način kao i u prvom kolu stigao do pobjede. Slavio je protiv Swansea 1:0, a jedini pogodak zabio je Soldado iz jedanaesterca.