LIGA ZA PRVAKA Momčad iz Podsuseda u posljednjoj utakmici, posljednjeg kola uoči doigravanja svladala Svjetlost 104:77

Cedevita se oprostila pobjedom

17.05.2009.
u 21:04

U posljednjoj utakmici 14. kola košarkaške Lige za prvaka Cedevita je u Sutinskim vrelima svladala Svjetlost 104:77. Domaćin je vodio od druge četvrtine a susret je riješio u drugom poluvremenu u kojem je imao i dvadesetak koševa prednosti.

Najučinkovitiji u redovima Cedevite bili su Petrović s 21 i Bradley s 20 poena. Goste su predvodili Karlović sa 18 i Garma sa 14 koševa.

Momčad iz Podsuseda tako je sezonu zaključila na šestom mjestu sa četiri pobjede i 10 poraza, dok se Svjetlost smjestila jedno mjesto niže sa tri pobjede i 11 poraza.

Ovo je bilo posljednje kolo uoči doigravanja koje počinje u utorak. U polufinalu se sastaju Cibona - Split CO i Zadar - Zagreb Crobenz. Obje utakmice počinju u 19 sati. Plasman u finale izborit će ekipe koje prve ostvare dvije pobjede.