PREMIERSHIP

Chelsea golom Torresa u 90. minuti srušio City

27.10.2013.
u 18:56
Torres se za promašaj iskupio asistencijom Schürrleu koji je pogodio za 1:0. Potpuno se Španjolac iskupio za promašaj kada je u 90. minuti zabio za pobjedu 'plavaca' 2:1.

Nogometaši Chelseaja su u derbiju 9. kolo Premiershipa na Stamford Bridgeu pobijedili Manchester City 2:1.

Od tragičara u junaka se pretvorio Španjolac Fernando Torres, koji je u prvo u 30. minuti odlično izbjegao zaleđe, a onda s 10-ak metara pucao pokraj gola.

Samo tri minute kasnije Torres se iskupio asistencijom Schürrleu koji je pogodio za 1:0. Potpuno se Španjolac iskupio za promašaj kada je u 90. minuti zabio za pobjedu \'plavaca\' 2:1

U međuvremenu, City se vratio u 49. minuti kada je Agüero zabio na asistenciju Nasrija.

Tottenham se dugo mučio protiv Hulla na White Hart Laneu, ali su golom Soldada iz penala u 80. minuti stigli do minimalne 1:0 pobjede.