Svladao Bautistu

Čilić pobijedio u finalu Moskve i osvojio 14. naslov karijere!

25.10.2015.
u 15:46
Čiliću je ovo bio 23. finale u karijeri na ATP i Grand Slam turnirima, a prvi ove godine te je došao do 14. titule!

Marin Čilić pobjednik je ATP turira u Moskvi. U finalu je pobijedio Španjolca Roberta Bautistu Aguta sa 6:4, 6:4. Hrvatskom tenisaču to je pošlo za rukom za sat i 32 minute, a dovoljan mu je bio po jedan break u svakom setu.

U prvom ga je napravio kod rezultata 3:3, a u drugom kod 2:2, a nakon oduzimanja servisa mirno je setove privodio kraju. Bila je to repriza lanjskog finala koji je također završio ovim rezultatom u korist Čilića koji je tako obranio naslov.

Čiliću je ovo bio 23. finale u karijeri na ATP i Grand Slam turnirima, a prvi ove godine te je došao do 14. titule! Što je Bautiste tiče, ovo mu je bio peti finale u karijeri, dva puta je osvojio turnir, a sada je, eto, treći puta izgubio.

>>Srna otkrio što mu je dao Novak Đoković: Hvala na nevjerojatnom poklonu!