UKALJAO IME

Cristiano Ronaldo izbačen iz momčadi Manchester Uniteda! Nisu mu oprostili ono što je napravio

20.10.2022.
u 19:07
"Cristiano neće biti dio momčadi Man. Uniteda za subotnju utakmicu protiv Chelseaja. Ostatak momčadi u potpunosti je usredotočen na pripreme za tu utakmicu", poručio je Manchester United.

Manchester United sinoć je na Old Traffordu golovima Freda i Bruna Fernandesa s 2:0 slavio na Tottenhamom, a Cristiano Ronaldo ostao je na klupi Old Trafforda.

Ipak, ne do posljednjeg sudačkog zvižduka. Naime, peterostruki osvajač Zlatne lopte u 90. je minuti, prije no što je četvrti sudac pokazao koliko će se još igrati, odlučio otići u svlačionicu ekipe. Mladi su ga navijači blizu tribine kraj koje je prolazio htjeli pozdraviti, ali nije im uzvratio.

Engleski mediji pišu da se radi o iskazivanju nezadovoljstva minutažom u novoj sezoni. Naime, Manchester United je objavio da Ronaldo nije u kadru za subotnju utakmicu s Chelseajem.

Cristiano je u osam ligaških nastupa, od kojih su tri bila od prve minute, u tekućoj natjecateljskoj godini zabio jedan pogodak, a Transfermarkt ga cijeni na 20 milijuna eura.

PREGRŠT PODATAKA

Koji su rezultati nakon 100 simulacija SP-a u Katru? I Hrvatska je došla do naslova svjetskog prvaka

Američki stručnjak za nogometnu simulaciju Football Manager, Zealand, sa svojim timom od 20 data-stručnjaka je napravio 100 simulacija Svjetskog prvenstva u Katru, prikupio detaljne baze podataka i doveo ih u kontekst. Koja je reprezentacija najviše puta u 100 simulacija osvojila naslov? Gdje je Hrvatska najviše puta završila svoj put na turniru? Tko je prosječno najbolji strijelac u 100 SP simulacija?