DRUGO KOLO LIGE PRVAKA

CSKA slavio protiv Bešiktaša

30.09.2009.
u 20:41
U prvoj utakmici drugog kola skupine B nogometne Lige prvaka moskovski CSKA svladao je sastav Beşiktaşa 2:1 te tako ubilježio prve bodove u ovosezonskom izdanju elitnoga nogometnog klupskog natjecanja.

Turski predstavnik je i nakon druge utakmice s nulom na bodovnom računu.

Po pogodak u svakom poluvremenu bio je recept kojim se poslužio domaćin, a oba su rezultat solo-dionica strijelaca. Prvi je postigao Alan Džagojev u sedmoj minuti utakmice i to krasnim pogotkom s više od dvadeset metara u suprotni gornji kut vratara Rüştüa Reçbera.

Dugogodišnji vratar turske izabrane vrste kapitulirao je i u 61. minuti nakon što je Miloš Krasić s lijeve strane probio obranu i ušao u šesnaesterac te prizemnom loptom povisio na 2:0.

Konačnih 2:1 u drugoj minuti sudačkog produžetka utakmice postigao je Ekrem Dağ.