Dinamo remizirao s posljednjom momčadi na ljestvici HNL-a

10.08.2013.
u 22:51
Momčad Krune Jurčića izgledala je prilično blijedo, u prvom dijelu nije imala niti jedan udarac u okvir

Veliko iznenađenje dogodilo se u petom kolu MaxTV Prve HNL. Hrvatski dragovoljac, posljednjeplasirana momčad prvenstva, odigrao je 1:1 protiv aktualnog prvaka Dinama. Domaćini su u Kranjčevićevoj odigrali hrabru utakmicu, nisu bili nimalo impresionirani maksimirskim klubom i zasluženo su izvukli remi.

U prvom dijelu Dragovoljac je biio čak i opasniji od Dinama, koji niti jednom nije pucao u okvir gola. Ipak, najbolju priliku u prvom dijelu imao je Rukavina koji je bio sam ispred vratara, ali je pucao pored gola.

U nastavku se Dinamo probudio, ali nije ni to bilo impresivno. Modri su poveli u 65. minuti, strijelac je bio Soudani, a tek što se krenulo s centra Doležal je izjednačio i postavio konačan rezultat.