priznanje 19-godišnjaku

Dinamov 'krvnik' Eriksen danski nogometaš godine

08.11.2011.
u 22:47
Mladu nadu danske reprezentacije koja igra za Ajax najbolje će pamtiti Dinamovci kojima je jednom bio strijelac, a dva puta asistirao za pogodak.

Ajaxov 19-godišnji veznjak Christian Eriksen proglašen je nogometašem godine u Danskoj. Mladić je do titule došao sa 60 posto osvojenih glasova, ostavivši iza sebe Stuttgartova Kvista, Club Bruggeova Zimlinga te Brondbyjeva Krohna-Dehlija.

Podsjetimo, Eriksen se proslavio ove sezone u utakmicama Lige prvaka protiv Dinama. U Maksimiru je bio strijelac drugog pogotka, a u Amsterdamu dva puta asistent u 4:0 pobjedi.