DOBRA FORMA NAPADAČA

Dudu zabija, ali i "nepozvani" Petrić

02.10.2011.
u 19:14
Njemačka, 8. kolo: HSV-Schalke 1:2 (Petric gol 38', igrao do 90.), Hannover-Werder 3:2. Tablica: Bayern 19, Werder 16, Borrusia M. 16...

Iako je Mladen Petrić ponovo zatresao mrežu, njegovom klubu ne ide dobro. Ponovo su izgubili, mrežu je prvi puta tresao Klass Jan Huntelar glavom, da bi hrvatski strijelac poravnao. No, Huntelar je odlučio, Petrić više nije imao šanse.

Sjajne vijesti stižu i iz Ukrajine, gdje je gol postigao i Eduardo da Silva. Iako je Zorya povela u Donjecku, za Šahtar su golove postigli Douglas u 44. minuti te Seleznov u 50. i 62. minuti, a konačni rezultat, 4:1, postavlja ključni Bilićev napadač 20 minuta prije kraja susreta. Slavio je i Vukojevićev Dinamo kod Vorskle (2:1).