Slavlje gostiju

Duel kockastih: Perišić bolji od Olića u Hamburgu

11.04.2015.
u 22:35
Ivan Perišić imao je nešto manje dobivenih duela od Ivice (30.8%, a zračnih - 33.3%), a bio je maksimalno uspješan u startovima (100%).

Ivica Olić igrao je danas protiv svog bivšeg kluba, a u prvih 77 minuta i protiv kolege iz reprezentacije - Ivana Perišića, piše Goal.com. Utakmica je završila pobjedom 'vukova' 2:0, a legendarni 35-godišnjak dobio je svih 90 minuta u Hamburgu. U tom razdoblju imao je Ivica 38.9% dobivenih duela (42.1% zračnih), bio je uspješniji u 67% startova, a imao je i 30 dodavanja. Preciznost mu je iznosila 67%, a imao je ukupno 59 dodira s loptom.

U napadu je podbacio, jer nije imao niti jedan udarac u okvir, tek dva izvan kaznenog prostora, a koji nisu išli u okvir. Nervoza je očito učinila svoje, jer je utakmicu završio s jednim postignutim golom.

Ivan Perišić imao je nešto manje dobivenih duela od Ivice (30.8%, a zračnih - 33.3%), a bio je maksimalno uspješan u startovima (100%). Imao je jedno "čišćenje", 44 dodira s loptom, 33 dodavanja, a uspješnost mu je iznosila - 70%.

Cijelu statističku usporedbu Ivice Olića i Ivana Perišića pogledajte na portalu Goal.com.

>>Barcelona vodila 2:0 protiv Seville, ali kući se vraća s bodom