Španjolska:

Espanyol i Valencia remizirali

14.05.2022.
u 22:25
Gosti su poveli u 37. minuti pogotkom Maximiliana Gomeza, a u drugoj minuti sučevog dodatka u prvom dijelu izjednačio Raul de Tomas, što je bio i konačan rezultat utakmice.

U prvoj utakmici pretposljednjeg, 37. kola španjolske La Lige Espanyol i Valencia su podijelili bodove odigravši 1-1 u Barceloni.

Valencia je sa 45 bodova ostala na 10. mjestu ljestvice španjolskog prvenstva, dok je Espanyol na 13. poziciji sa 41 bodom.

Sve ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju i sve će započeti u 19.30 sati, a igrat će: Athletic - Osasuna, Atletico Madrid - Sevilla, Betis - Granada, Cadiz - Real Madrid, Celta Vigo - Elche, Getafe - Barcelona, Levante - Alaves, Mallorca - Rayo Vallecano i Villarreal - Real Sociedad.