ODUŠEVIO NAVIJAČE

FOTO Hrvatski vaterpolist postao pravi hit u Parizu! Pogledajte kako Milanović izgleda uz našeg diva

Zagreb: Zoran Milanović uručio je odlikovanja hrvatskoj vaterpolskoj reprezentaciji povodom osvajanja zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu u Dohi
Water Polo - Men's Semifinal - Hungary vs Croatia
Sibenik: Prijateljska vaterpolo utakmica Hrvatska - SAD
World Aquatics Championships
Zagreb: Slavlje Barakuda nakon osiguranog finala u Europskom prvenstvu
Zagreb: Hrvatska svladala Mađarsku i odlazi u finale Europskog prvenstva u vaterpolu
Zagreb: Hrvatska pobijedila Grčku i izborila polufinale
Europsko prvenstvo u vaterpolu za muškarce, polufinale, Hrvatska - Italija
Hrvatska vaterpolska reprezentacija izborila je finale Europskog prvenstva u Splitu
Tokio: Vaterpolo utakmica za peto mjesto Hrvatska - SAD
10.08.2024.
u 10:00
Riječanin Josip Vrlić je svojim stasom privukao pažnju navijača na Olimpijskim igrama. Ovaj 38-godišnji vaterpolist je s barakudama osvojio svjetsko i europsko zlato, a okitio se i drugim odličjima

Hrvatska vaterpolo reprezentacija je u petak u polufinalu turnira na Olimpijskim igrama u Pariza svladala predstavnike Mađarske rezultatom 9:8. To je barakude odvelo u finale gdje će se suočiti s predstavnicima Srbije. Pozornost je privukao Josip Vrlić, riječki vaterpolist visok 198 centimetara i težak 135 kilometara, čiji golemi stas stvara puno problema protivničkim igračima koji na nastoje nadjačati u bazenu.