Vaterpolo

I bez Hinića i Dobuda dupini pobijedili Rusiju u gostima

Foto: Goran Kovačić
I bez Hinića i Dobuda dupini pobijedili Rusiju u gostima
16.03.2010.
u 21:18
U petom kolu Svjetske vaterpolske lige Hrvatska je u Kirišiju pobijedila Rusiju s 12:7 (5:1, 1:2, 2:3, 4:1).
Pogledaj originalni članak

Dupini su počeli furiozno i poveli s 4:0 (Bošković 2, Barač i Krapić) a takva im je bila i završnica. Obrana na čelu s Pavićem bila je gotovo nesavladiva (tri pogotka primljena su iz peteraca).

Izabranici Ratka Rudića našli su se tako na korak do završnog turnira u Nišu. Imaju 13 bodova, a Grci osam i utakmicu manje. 

INTERVJU: MARIJA SELAK RASPUDIĆ

'Na Andreju Plenkoviću vidi se ozbiljan politički zamor. On više nije isti kao što je bio u prošlom mandatu'

Prema posljednjem istraživanju, Selak Raspudić u Zagrebu ima najveće šanse ući u drugi krug s aktualnim gradonačelnikom Tomislavom Tomaševićem. Hoće li se kandidirati? Nedavno je zbog predsjedničke kandidature svaki dan bila prisutna u javnosti, mediji su pratili svaki njezin korak. Onda je, s rezultatima prvoga izbornog kruga, ali i duljom blagdanskom stankom u radu Sabora, taj intenzitet njezina pojavljivanja naglo jenjavao, da bi u nekom umjerenijem ritmu bio nastavljen s nastavkom saborskog zasjedanja

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.