Njemačka, 9. kolo

Iličević zabio za preokret kod Freiburga

16.10.2011.
u 17:56
Ivo Iličević svoj bundesligaški debi u Hamburgovom dresu začinio je pogotkom za 2:1 pobjedu na gostovanju kod Freiburga.

Iličević je zabio u 73. minuti, samo sedam minuta ranije ušao je u igru. Mladen Petrić odigrao je za Hamburg 75. minuta, a u 45. je kažnjen žutim kartonom. HSV-u je to tek druga pobjeda, i dalje je posljednji. Inače,

Papiss Dempa Cisse, koji je bio strijelac za Freiburg u 47. minuti, u 81. je promašio jedanaesterac.

Bivši igrač Hajduka Marko Livaja (18) debitirao je u Serie A odigravši posljednjih pet minuta za Cesenu protiv Fiorentine (0:0).

Bivši igrač Osijeka Josip Knežević za svoj Amkar bio je strijelac u 3:1 pobjedi nad Kubanom u 27. kolu Ruske lige. Bio je precizan s bijele točke, a pet minuta prije svršetka je isključen zbog drugog žutog kartona.