INT - FIO 2:1

Inter okrenuo protiv Fiorentine, Kovačić ušao, Rebić na klupi

26.09.2013.
u 22:57
Domaćini su pobjedu osigurali lijepim pogocima Cambiassa i Johnatana nakon što je Fiorentina vodila.

Inter je u petom kolu Serie A ugostio Fiorentinu i slavio s 2:1. Domaćini su pobjedu osigurali lijepim pogocima Cambiassa i Johnatana nakon što je Fiorentina vodila.

U prvom se poluvremenu mreže nisu tresle da bi gosti poveli u nastavku. Juan Jesus je skrivio najstrožu kaznu, a precizan s 11 metara bio je Giuseppe Rossi.

Izjednačenje je u 72. minuti donio Esteban Cambiasso nakon akrobacije u šesnaestercu Fiorentine. Za veliko slavlje na Giuseppe Meazzi pobrinuo se Jonatan koji je u 83. minuti pogodio za 2:1.

Mateo Kovačić za Inter je ušao u 61. minuti, dok je na drugoj strani Ante Rebić bio na klupi.

Athletic Bilbao bolji od Betisa

U šestom kolu Primera Athletic Bilbao je s 2:1 svladao Betis i tako privremeno preuzeo četvrto mjesto. Pobjedu Bilbau donio je Mikel San Jose u 82. minuti susreta.