Inter - Milan
13.09.2015.
u 23:03
Duje Čop ušao je u 68. minuti u Malaginom 0:0 remiju protiv Eibara.

Ivan Perišić debitirao je za Inter i to odmah u gradskom derbiju s Milanom u 3. kolu talijanskog prvenstva. Naš je reprezentativac odigrao solidnu partiju, trudio se i bio jedan od desetorice debitanata u ovom derbiju. Inter je na kraju slavio sa 1:0, a jedini pogodak je, nakon solo-akcije, postigao Fredy Guarin u 58. minuti.

Prvi put nakon 2002. godine Inter je ostvario tri pobjede na otvaranju prvenstva i vodeći je na ljestvici dok je Milan 12. sa 3 boda.

Perišić je zbog ozljede zamijenjen u 83. minuti. Naš je reprezentativac sam tražio izmjenu. Marcelo Brozović ostao je na klupi.

Bio je to 163. milanski derbi, odnosno 61. Interova pobjeda. Milan ima 50 pobjeda.

Statistiku utakmice pogledajte na portalu Goal.com.

Dodajmo i kako je Duje Čop ušao u 68. minuti u Malaginom 0:0 remiju protiv Eibara. Zanimljivo je bilo i u Vigu gdje je Las Palmas s igračem manje od 11. minute (crveni karton Javi Varas) Celti zabio tri pogotka. Završilo je 3:3.

>>Kramarić još čeka na prve minute ove sezone u Premiershipu, Šitum zabio za Speziju

>>Crveni karton Vrsaljku, četiri utakmice završile 2:2! Subašić i Pašalić slavili s Monacom

OTVORILA DUŠU ZA VEČERNJI

Jelena Perčin: 'S prvim suprugom imam fenomenalan odnos, a Momo djecu 'na papiru' može viđati svaki drugi vikend'

– U trenutku kada su mediji dobili informaciju da smo se Momo i ja razveli, mi smo već godinu dana bili zapravo razvedeni. Tako da je sada već prošlo dvije godine otkad je svatko krenuo svojim putem. Svojoj djeci nikada nisam rekla: "Vaši mama i tata više se ne vole." To mi je grozno! Uvijek sam im objašnjavala da volim njihovog tatu, ali da više nismo zaljubljeni – između ostalog, kazala je glumica Jelena Perčin u velikom intervjuu za Večernji list.