Istra pobijedila Lokomotivu sa 2:1

Istra - Lokomotiva
27.09.2015.
u 19:38
Istra je sada peta sa 14 bodova, a Lokomotiva s bodom manje zauzima sedmo mjesto.

U 11. kolu HNL-a Istra je na stadionu Aldo Drosina pobijedila Lokomotivu sa 2:1. Bio je to lokosima prvi ligaški susret nakon odlaska izbornika Ante Čačića, a Sreten Ćuk debitirao je porazom.

No, nije počelo loše za goste jer je u 26. minuti Andrijašević zabio za vodstvo, no nije dugo trajalo jer je Žižić prije odlaska na odmor izjednačio. U 87. minuti mogla je Lokomotiva do vodstva, ali je Kolar pogodio vratnicu, a to je kaznila Istra koja je pogotkom Stefana Nikolića osigurala sva tri boda.

>>Sjajna atmosfera preselila na futsal: Evo kako je Kohorta vodila Osijek do pobjede nad Dinamom