Suparnici hrvatske

Kamerun bez Eto'a nije briljirao protiv Moldavije, Alves srušio Meksikance

07.06.2014.
u 19:22
Hrvatski protivnik u skupini na SP-u nije briljirao, a jedini pogodak postigao je Edgar Salli iz Lensa u 30. minuti.

Kamerun je u posljednjoj pripremnoj utakmici prije Svjetskog prvenstva kod kuće svladao Moldaviju s 1:0.

Hrvatski protivnik u skupini na SP-u nije briljirao, a jedini pogodak postigao je Edgar Salli iz Lensa u 30. minuti. Treba napomenuti i da Samuel Eto'o nije igrao jer ga je izbornik Volker Finke čuvao za nastup u Brazilu.

Bila je to druga pobjeda Kameruna u četiri pripremne utakmice. Finkeova momčad sutra putuje na SP gdje će prvu utakmicu igrati protiv Meksika, dok se s Hrvatskom sastaju 18. lipnja u drugom kolu.

Portugal teško protiv Meksika

Meksiko je igrao protiv Portugala i držao se sve do sudačke nadoknade. No, tada je zabio branič Bruno Alves i donio Portugalcima minimalnu pobjedu.