NEUGODNO GOSTOVANJE

Karoglan: 'Ne vjerujem da je netko izgubio mjesto zbog jedne utakmice'

Hajduk je na Poljudu pobijedio Slaven Belupo 5-1 nakon što su gosti vodili na poluvremenu
Zaostala utakmica 2. kola SuperSport HNL-a između Hajduk i Rijeka
11.11.2022.
u 15:21
Nogometaši Slaven Belupa znali su kod kuće zagorčati trenerima Hajduka. Pa je tako nakon poraza u Koprivnici smijenjen Jens Gustafsson, a loše se proveo i Dambrauskas...

Hajduk putuje na gostovanje u Koprivnicu, gdje će sutra u 17:30 sati na teren istrčati protiv Slaven Belupa. Farmaceuti su četvrti s 25, dok Splićani drže drugo mjesto nakon 34 osvojena boda, četiri manje od vodećeg Dinama.

Susret je najavio trener gostiju Mislav Karoglan.

- Situacija u momčadi je dobra. Imamo dva treninga za spremiti Slaven Belupo. Najbitnije je da smo u ovom ritmu prošli bez ozljeda. Priprema za svaku utakmicu je slična kada si u Hajduku. Svaka utakmica je finale, svaka je ista - kaže.

Pohvalio je suparničkog stratega Zorana Zekića, Slaven dugo nije bio ovako visoko.

- Kolega Zekić je napravio fenomenalan posao. Slaven je na četvrtom mjestu. Oni su ti o kojima bi se trebalo pričati. Svaka utakmica ima svoju priču, nosi drugačiji kontekst. Ne obazirem se na tradiciju, bitno je da se pokušamo nametnuti od prve minute, biti spremni slijediti plan. Nadam se da ćemo nastaviti pozitivan niz. Vjerujem uvijek u dobro. Znam da je momčad u dobrom stanju. Ne znam zašto ne bih vjerovao da ne nastavimo niz.

Gradski stadion Ivan Kušek - Apaš nije najomiljenije mjesto za trenere Hajduka. Slavenaši su pobjedom smijenili Jensa Gustafssona i remijem zadržali Valdasa Dambrauskasa, koji je prošle sezone lovio priključak Dinamu.

Zadnje je kolo jesenskog dijela, hoće li Karoglan ostati

- Ja sam savršeno miran. Predsjednik i sportski direktor će donijeti odluku. Nikada nisam uzimao poraz kao opciju - zaključio je.