MEĐIMURJE - SLAVEN BELUPO 2:0 Čakovčani odličnom igrom u drugom dijelu nadvisili Koprivničance

Katić i Sesar za prvu pobjedu Međimurja

25.10.2005.
u 17:47

ČAKOVEC - Međimurje je u trećem pokušaju stiglo do prvih bodova pobjedivši goste iz Koprivnice s 2:0. I Međimurje i Slaven Belupo unatoč tome što su loše ušli u prvenstvo u prvom poluvremenu pokazali su premalo angažiranosti.

Do 15 minute tek dva udarca na gol - Muse kod Slavena i Vincetića kod Međimurja. Većinu ostalog vremena loptalo se između dvaju šesnaesteraca. Istina, napadači oba sastava bili su dobro čuvani.

Tek u posljednjoj minuti prvog dijela utakmice Balašković je s 30 metara ugrozio gol Salavena, ali je Lisjak odlično interevenirao.

U nastavku Međumurje kreće u napad. Vincetić je odlično poslužio Mostarlića, ovaj je još bolje pucao, ali je Lisjak obranio.

U 51. minuti Dujmović je dugo vodio loptu po lijevoj strani, poslužio je Vincetića kod korner linije, a ovaj je pronašao Katića u sredini. Uslijedio je snažan niski udarac i odličan vratar Lisjak napokon je bio savladan. Čakovčani su zasluženo poveli s 1:0.

No, gosti iz Koprivnice ne mire se s porazom, već u 60 minuti Bulat je bio na velikom iskušenju. Spašava svoja vrata najprije obranivši snažan udarac Karabogdana, a odmah potom i Šaranovića. A trenutak nepažnje iskoristio je Sesar potvrdivši pobjedu Čakovčana

MEĐIMURJE - SLAVEN BELUPO 2:0