PRIPREMNI SUSRETI

Lakić i Petrić raspucani: Zabili svaki po dva!

21.07.2012.
u 18:56
Olić i Jelavić igrali su po 45 minuta za svoje klubove u prijateljskim utakmicama, ali bez učinka

Unosan dan imali su hrvatski strijelci u pripremnim susretima. Otvorilo se Srđanu Lakiću koji je u 4:2, pobjedi Wolfsburga postigao oba pogotka. Za vukove je Ivica Olić odigrao prvih 45 minuta dok je Nikica Jelavić odigrao drugo poluvrijeme u remiju Evertona (1:1) sa škotskim Motherwellom.

Dva pogotka zabio je i Mladen Petrić u remiju Fulhama (2:2) protiv Kaiserslauterna.

Hrvatski vratar u redovima Rostova Stipe Pletikosa poražen je u prvom kolu ruskog prvenstva. U gostima kod CSKA primio je jedan gol koji se ispostavio kao pobjednički.

Ukrajinski Šahtar pobijedio je u drugom kolu prvenstva Zakarpatiju 3:1. Eduardo je igrao prvo poluvrijeme dok je Srna odradio cijeli susret i asistirao za drugi pogodak Ilsinhu u 52. minuti.