Talijanska liga

Lazio pobijedio Udinese u 90. minuti, opet na tri boda do Milana

19.12.2010.
u 16:03
Nogometaši Juventusa nastavljaju s razočaravajućim rezultatima. U 17. kolu talijanske lige igrali su u gostima kod Chieva 1:1, iako su vodili sve do 2. minute sučeve nadoknade.

Udinese se dvaput vraćao iz zaostatka u dvoboju protiv Lazija, ali treći put više nije mogao. Rimljani su na svome Olimpicu slavili pobjedu 3:2 i smanjili prednost vodećeg Milana na tri boda. Kad se već činilo da će gosti otputovati kući s bodom, snove im je u 90. minuti srušio njihov igrač Christian Zapata, uguravši nespretnom reakcijom nakon kornera loptu u vlastitu mrežu.

Rezultati 17. kola: Lazio - Udinese 3:2, Bari - Palermo 1:1, Catania - Brescia 1:0, Chievo - Juventus 1:1, Napoli - Lecce 1:0, Parma - Bologna 0:0. Poredak: Milan 36, Lazio 33, Napoli 33, Juventus 31, Roma 29, Palermo 27, Inter 23 (15) boda...