SERIE A

Lazio zabio tri komada Salernitani

15.01.2022.
u 21:40
Dvoboj je praktički bio riješen već nakon prvih 10 minuta kada je dva puta mrežu domaćih tresao Immobile (7, 10), pa je ostatak susreta bio odrađivanje posla, a konani rezultat postavio je Lazzari (66).

Nogometaši Lazija u susretu su 22. kola talianskog prvenstva lakoćom su sa 3-0 (2-0) kao gosti svladali posljednju Salernitanu.

Lazio je ovom pobjedom stigao na šesto mjesto sa 35 bodova, dok je Salernitana na dnu sa 11.

Ranije u subotu je Torino, koji vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, kao gost svladao Sampdoriju sa 2-1 (1-1). Domaće je u vodstvo doveo Caputo (18) nakon velike pogreške vratara Milinković-Savića, no Singo (27) je vrlo brzo uspio poravnati, da bi bolju igru Torina u nastavku pobjedničkim pogotkom okrunio Praet (67).

Josip Brekalo igrao je za Torino do 84. minute, dok je Marko Pjaca u igru ušao u 83. minuti.

Ovom pobjedom deveti Torino je stigao do 31 boda, dok je Sampdoria 15. sa 20 bodova. Na vrhu je Inter sa 49 bodova, jednim više uz utakmicu manje od drugog Milana.