PREMIERSHIP

Leicester nastavio pohod na titulu, Manchester United opet izgubio

23.01.2016.
u 17:56
Momčad Claudija Ranierija pobijedila je 3:0, a sad se čeka kako će završiti Manchester City i Arsenal svoje utakmice jer imaju utakmicu manje i prvi su pratitelju Leicesteru

Leicester City nastavio je svoj pohod prema tituli, koja bi bila vjerojatno najveće iznenađenje ovog stoljeća u engleskom Premiershipu. Pobijedili su Stoke City čak 3:0 i potvrdili da ne namjeravaju stati s onim što su uvelike započeli u prvom dijelu sezone.

Drinkwater je u 42. minuti načeo mrežu gostiju, Vardy je potom pokazao u kakvoj je formi golom u 66. i u 87. je konačni rezultat postavio Ulloa. Sad Leicester ima 47 bodova i to je tri više Arsenala koji ima utakmicu manje, četiri više od Manchester Cityja koji također ima utakmicu manje i malo kasnije će zaigrati protiv West Hama.

Manchester United je ponovno pomogao Leicesteru porazom na domaćem terenu od Southamptona (0:1) i ostao je nakon šokantnog gola Austina u 87. minuti na 37 te će se teško priključiti borbi za vrh, a moguće je i da ne uspiju do Lige prvaka jer im Tottenham sad bježi pet bodova. Oni nisu dozvolili iznenađenje, pobijedili su u gostima Crystal Palace 3:1.