Barcelona u dvije minute preokrenula, Olympiakos iznenadio u Londonu!

Luis Suarez
Ivan Rakitić
29.09.2015.
u 22:37
Ivan Rakitić igrao je od prve minute, a Domagoj Vida od 78. minute i obojica su slavili večeras

Liga prvaka stigla je do drugog kola i uz susret Bayerna i Dinama igralo se još sedam utakmica, a na svakoj je netko mogao pronaći ponešto zanimljivo za sebe, što sugeriraju i rezultati s brojnim iznenađenjima.

Zanimljivo je bilo pratiti utakmicu iz Dinamove skupine F, gdje je Olympiakos pobijedio 3:2 Arsenal i time se prometnuo na drugo mjesto ljestvice, što za modre nikako nije dobro jer Grci sad žele u dva susreta s hrvatskim prvakom osigurati prolaz u osminu finala.

Također, zanimljivo je bilo i na susretu Barcelone, koja je na svom terenu bez Messija gubila 80 minuta od Bayera, da bi u samo dvije minute preokrenula i stigla do prve pobjede u ovoj sezoni Lige prvaka. Roma, primjerice, to nije uspjela, iznenadio ju je BATE Borisov u Bjelorusiji. Već nakon 12 minuta vodili su 2:0, da bi povisili na 3:0 i potom je Roma tek uspjela ublažiti poraz te je završilo 3:2 za domaćina.

Ivan Rakitić igrao je do 72. minute, a Domagoj Vida ušao je u 78. i proslavio pobjedu od 2:0 svog Dinama iz Kijeva na gostovanju kod Maccabija iz Tel Aviva.

REZULTATI:

SKUPINA E

BATE Borisov - Roma 3:2 (Stasevič 8', Mladenović 12', 31'/Gervinho 66', Torosidis 82')
Barcelona - Bayer Leverkusen 2:1 (Roberto 80', Suarez 82'/Papadopoulos 22')

SKUPINA F

Arsenal - Olympiakos 2:3 (Walcott 35', Sanchez 65'/Pardo 33', Ospina (ag) 40', Finnbogason 67')
Bayern - Dinamo 5:0 (Douglas Costa 13', Lewandowski 22', 28', 55', Götze 25')