BORBA ZAA TITULU

Liverpool i nakon stanke nastavio sjajan niz: Bez primljenog gola slomio Watford

02.04.2022.
u 15:58
Liverpool je 22. pobjedom u sezoni došao do 72 boda, dva više od drugoplasiranog Manchester Cityja koji ima i utakmicu manje.

U prvoj utakmici 31. kola engleske Premier lige Liverpool je na svom Anfieldu pobijedio Watford 2:0 i tako privremeno izbio na čelo ljestvice.

Portugalac Diogo Jota je u 22. minuti postigao vodeći pogodak za Liverpool, a pobjedu momčadi Juergena Kloppa potvrdio je Fabinho u 89. minuti, realizacijom kaznenog udarca.

U subotu je na rasporedu još šest utakmica, a igrat će Brighton - Norwich, Burnley - Manchester City, Chelsea - Brentford, Leeds - Southampton, Wolverhampton - Aston Villa  (sve u 16 sati) i Manchester United - Leicester (18.30).