Liverpool se pobjedom približio Cityju, Arsenal kiksao kod kuće

23.01.2022.
u 18:00
Liverpool je na ljestvici drugi sa 48  bodova, devet manje od vodećeg Manchester Cityja.

Liverpool je u nedjelju u utakmici 23. kola u gostima slavio protiv Crystal Palacea 3:1 čime je smanjio zaostatak za vodećim Manchester Cityjem.

Liverpool je rano došao u vodstvo kod Crystal Palacea, u osmoj minuti je gol zabio Van Dijk, a u 32. na 2:0 povećao Oxlade-Chamberlain. Domaća momčad smanjuje na 2:1 pogotkom Edouarda u 55. minuti. No, za konačnih 3:1 u 89. minuti s bijele točke zabija Fabinho.

Arsenal je pak odigrao 0:0 kod kuće sa zadnjom momčadi na ljestvici Burnleyem.

Leicester City i Brighton su odigrali 1:1. Poveo je Leicester u 46. minuti, a strijelac je bio Daka. Brighton do izjednačenja i boda u gostima dolazi u 82. minuti zahvaljujući Welbecku.

Liverpool je na ljestvici drugi sa 48  bodova, devet manje od vodećeg Manchester Cityja. Arsenal je šesti s 36 bodova. Crystal Palace je 13. s 24 boda, Brighton je deveti s 30, a Leicester deseti s 26. bodova. Burnley je zadnji 20. i ima 12 bodova.